O nas

Szkoła Języków Obcych FREEDOM została założona i jest prowadzona przez mgr. Magdalenę Kasperczyk filologa z wieloletnim doświadczeniem (czynnym zawodowo od 1996r.) w pracy z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi.

Szkoła FREEDOM jest jednym z ośrodków nauczania języków obcych w Oświęcimiu. Od 2010 r prowadzimy zajęcia na terenie szkoły oraz w siedzibie firm.

Co nas wyróżnia na tle konkurencji? Po pierwsze: doświadczona kadra lektorska, która stara się sprostać wymaganiom wszystkich kursantów. Każdy z nas jest inny i w inny sposób zdobywa wiedzę, dlatego dokładamy wszelkich starań aby każdy kursant traktowany był w indywidualny sposób. Po drugie : rzetelność, sumienność, profesjonalizm oraz pasja w nauczaniu wybranego języka. Po trzecie: zatrudniamy tylko wykwalifikowanych lektorów z doskonałą znajomością języka, odpowiednim przygotowaniem pedagogicznym i metodycznym, często z dużym doświadczeniem w nauczaniu.

Szkoła FREEDOM zatrudnia również native speakerów z USA, Kanady, Chorwacji i Hiszpanii.

Co więcej? – metody nauczania- dla każdego coś fajnego znajdzie się… Nasze metody nauczania przy pomocy i wsparciu native speakerów pozwalają szybko i skutecznie przełamać bariery językowe i swobodnie porozumiewać się w języku obcym.

Jesteśmy niewielką szkołą w samym centrum Oświęcimia naprzeciwko centrum OCK.

Naszym celem jest zapewnienie Państwu jak najwyższej jakości i najbardziej wydajnych zajęć, dlatego postawiliśmy na naukę w małych grupach: 2, 3- 6 osobowych. Nasi klienci najczęściej jednak wybierają zajęcia indywidualne ze względu na konkurencyjne ceny, oraz zaangażowanie lektora.

Szkoła FREEDOM to miejsce, w którym uczeń/ kursant i jego potrzeby są zawsze na pierwszym miejscu, niewielkie grupy, liczące maksymalnie 6 osób są odpowiednio dobierane tak aby poziom wszystkich osób w grupie był wyrównany.

Z góry jesteśmy nastawieni na sukces naszych kursantów i dokładamy wszelkich starań , aby wszystkich przekonać do bezstresowego, przyjemnego nauczania, tak aby gwarancja Państwa zadowolenia była 100%.

Szkoła Freedom to więcej niż szkoła… tutaj zawiązują się przyjaznie z ludzmi z całego świata na lata. Zajęcia 60/ 90 minutowe mijają bardzo szybko przy filiżance ulubionej kawy czy herbaty. Dzieciom proponujemy kubeczek wody, żelki, orzeszki, owoce na przełamanie ,, pierwszych lodów”.

Kilka razy w ciągu roku organizujemy projekcję filmów w języku obcym, po czym treść filmu oraz słownictwo omawiamy na zajęciach. Młodsi kursanci dla których filmy są zbyt trudne miło spędzają czas grając w gry językowe. W trakcie zajęć uczeń poznaje nie tylko gramatykę i słownictwo, lecz kulturę, tradycję i smaki danego kraju.

Nasi lektorzy dokładają wszelkich starań aby każdy czuł się dobrze na zajęciach, aczkolwiek wymagają sporo, ponieważ poprzeczka umieszczona jest wysoko. Zadowolony klient, zdany egzamin to kolejny rok pracy. Z doświadczenia wiemy ,że zadowolony kursant chętnie poleca naszą szkołę, lub sam decyduje się na naukę kolejnego języka.

Najważniejsze: uczymy 6 dni w tygodniu od 6:30 – 21:45, więc nie narzucamy Państwu planu zajęć przy zapisach. Kursant sam wybiera harmonogram i częstotliwość zajęć.

Jesteśmy najprawdopodobniej najtańszą szkołą w naszym mieście, co nie oznacza, że nasze metody są słabe. Wręcz przeciwnie – idziemy Państwu na rękę, łącząc wysoki poziom nauczania, doświadczenie wraz z niskimi cenami.