Język niemiecki

W Szkole Języków Obcych FREEDOM uczymy języka niemieckiego na kursach ogólnych, na poziomach od A1 do C2. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zajęcia indywidualne, zajęcia w grupie2-osobowej, zajęcia w grupie 3-4 osobowej, jak również zajęcia dla firm. Zajęcia prowadzimy w siedzibie Szkoły, jak również u Państwa w firmie.

Oferta zajęć indywidualnych i grupowych skierowana jest do każdej grupy wiekowej. Uczymy dzieci od 5-go roku życia, młodzież, dorosłych. Nasi lektorzy ( absolwenci Filologii Germańskiej, pasjonaci) przygotowują kursantów do olimpiady z języka niemieckiego, do wielu egzaminów międzynarodowych oraz do ustnej i pisemnej matury.

Częstotliwość zajęć ustalana jest z każdym kursantem indywidualnie, ponieważ każdy z nas jest inny, ma inny cel do którego dąży.

W ofercie Szkoły FREEDOM znajdziecie Państwo kursy weekendowe, semestralne, roczne, oraz cieszące się coraz większym zainteresowaniem kursy wakacyjne. Kursy te skierowane są nie tylko do tych osób, które w ostatnim roku szkolnym były ,,na bakier’’ z językiem i chciałyby nadrobić zaległości. Wielu kursantów w tym właśnie okresie ,,szlifuje’’ język sąsiada, przygotowując się przed wakacyjnymi podróżami lub wyjazdem do pracy za granicą. Jeśli szukasz pracy w Niemczech, Austrii, lub po prostu chcesz wyskoczyć ze znajomymi na Oktoberfest, lub pozwiedzać któryś z krajów niemieckiego obszaru językowego, wpadnij do nas, naucz się języka niemieckiego, a twoi znajomi będą pod wrażeniem jak potrafisz się porozumiewać na urlopie.

Dlaczego uczymy języka niemieckiego?

Po pierwsze – jak mówi stare powiedzenie ,, język sąsiada trzeba znać’’. Po drugie – jest to jeden z najbardziej popularnych języków, których młodzież uczy się w szkole. Po trzecie – w dzisiejszych czasach wszyscy znają język angielski, pracodawcy w znanych międzynarodowych firmach coraz częściej pytają o biegłą znajomość języka niemieckiego.