Język japoński

Kurs języka japońskiego skierowany jest do dzieci, młodzieży, dorosłych i firm. Jeżeli interesujesz się anime lub mangą, ćwiczysz karate lub fascynują cię dalekie podróże, a może szukasz ciekawej, dobrze płatnej pracy w międzynarodowej firmie, zapisz się na zajęcia już dzisiaj. Nasi lektorzy postarają się wzbudzić w Tobie większe zainteresowanie krajem kwitnącej wiśni.

W naszej szkole wychodzimy z założenia, że żadnego języka nie da się w pełni poznać ucząc się jedynie słówek i gramatyki, dlatego dla naszych kursantów organizujemy kilka razy do roku bezpłatne warsztaty z kultury tego pięknego kraju. Podczas warsztatów można skosztować sushi oraz podziwiać sposób w jaki jest przygotowywane. Dla dzieci organizujemy warsztaty orgiami, prezentujemy naukę hiragany i katakany (alfabetu japońskiego), organizujemy pokazy karate.

Jeśli chciałbyś zrobić coś dla siebie, nie czekaj, zapisz się na język japoński.