Język hiszpański

ESPAÑOL GENERAL – Hiszpański ogólny

Szkoła FREEDOM prowadzi indywidualne lub grupowe zajęcia z języka hiszpańskiego. Zajęcia prowadzone są w sposób profesjonalny i przez wykwalifikowaną kadrę. Grupy językowe tworzymy pod względem wieku i/lub poziomu zaawansowania językowego. Organizujemy małe grupy 2,3-6 osobowe . Na zajęciach uczniowie poznają nie tylko zasady gramatyki lecz mają też możliwość konwersacji, ćwiczenie rozumienia ze słuchu i zgłębiania się w kulturę Hiszpanii i krajów hiszpańskojęzycznych, co może okazać się przydatne podczas możliwych wyjazdów turystycznych do tych miejsc.

Organizujemy zajęcia z języka hiszpańskiego na każdym poziomie zaawansowania.

CONVERSACIONES – Konwersacje

Zapewniamy możliwość udzielania zajęć opartych tylko i wyłącznie na konwersacji. Zajęcia skierowane są dla osób na poziomie językowym A2+. Zajęcia polecamy osobom, które znają już podstawowe zasady gramatyczne i chcą je szlifować podczas rozmowy. Tematyka zajęć jest dowolna i uczeń sam może ją zaproponować.

Pomagamy również w przygotowaniach do egzaminów z konwersacji.

Nie wiesz na jakim poziomie językowym jesteś? Skontaktuj się z nami a my pomożemy Ci to sprawdzić.

CLASES TEMÁTICAS – Zajęcia tematyczne

Nasza szkoła organizuje zajęcia oparte na konkretnej tematyce, zaproponowanej przez ucznia. Przygotowujemy lekcje oparte na słownictwie z różnych dziedzin takich jak: medycyna, transport czy biznes. Pomagamy również uczniom/studentom przygotować się do egzaminów czy zaliczeń z tłumaczenia.

CONSULTA – Konsultacja

Jesteś samoukiem i walczysz z hiszpańskim na własną rękę? Utkwiłeś w martwym punkcie i nie wiesz co dalej począć? A może po prostu czeka Cię sprawdzian, kolokwium czy egzamin i nie rozumiesz zasad gramatycznych, czasów przeszłych czy znienawidzonego Subjuntivo? W naszej szkole udzielamy jednorazowych konsultacji językowych i pomożemy Ci postawić kolejny krok w nauce tego pięknego języka.

Podczas konsultacji pomagamy również w pisaniu prac, wykonywaniu tłumaczeń i przy ich korekcie.

Konsultacja językowa nie jest jednoznaczna z uczęszczaniem na kurs.

CONVERSACIONES CON NATIVE SPEAKER – konwersacje z native speaker

Szkoła umożliwia konwersacje z native speakerem. Zajęcia polecane dla osób znajdującym się na poziomie językowym A2+. Zajęcia z native speakerem są organizowane w formie online.

CLASES ONLINE – Zajęcia online

Nasza szkoła organizuje zajęcia online przez komunikator Skype dla osób z całej Polski i zagranicy. Zajęcia są doskonałą alternatywą dla osób mieszkających poza Oświęcimiem i wszystkich, którzy nie chcą tracić czasu na dojazdy. Zajęcia online prowadzimy na każdym poziomie zaawansowania, również od podstaw. Materiały na zajęcia są przesyłane drogą elektroniczną. Online udzielamy też konwersacji czy konsultacji językowej.

NUEVAS TECNOLOGĺAS – Nowe technologie

– PACK WHATSAPP

Na naszych zajęciach staramy się wykorzystywać nowe technologie wspomagające naukę.

Jako pierwsza szkoła językowa w Polsce proponujemy Państwu naukę poprzez komunikator Whatsapp. Aplikacja jest bezpłatna i dostępna dla wszystkich, którzy posiadają dostęp do Internetu w swoim telefonie.

Ile razy obiecałeś sobie, że zaczniesz się uczyć słówek i nic z tego nie wyszło? Nie rozstajesz się z telefonem? Kilka razy w ciągu dnia sprawdzasz profile na Facebooku lub Instagramie? A może lepiej nauczyć się kilka hiszpańskich słówek?

Po wykupieniu PACK WHATSAPP codziennie (od poniedziałku do piątku) będziesz otrzymywał od nas min. 5 hiszpańskich słówek lub wyrażeń wraz z ich poprawną wymową. W ten sposób będziesz zmotywowany do nauki i na pewno nie zapomnisz na nie zerknąć w ciągu dnia.

Nie trać czasu! Hiszpański tylko czeka, żeby się go nauczyć!

– ¿CHATEAMOS? – Poczatujemy?

Nudzisz się podczas podróży pociągiem czy autokarem? Czekasz znudzony na zajęcia lub masz chwilkę czasu przed pracą? A może po prostu masz jeszcze blokadę przez konwersacjami i chcesz się jej pozbyć? Poprzez bezpłatny komunikator Whatsapp w Twoim telefonie możesz skontaktować się z naszym lektorem i praktykować hiszpański.

Opcja ¿chateamos? jest też polecana osobom, które wykupiły PACK WHATSAPP i chciałyby utrwalić poznane słówka podczas czatu z ich użyciem.

TALLERES CULTURALES – Warsztaty kulturowe

W naszej szkole organizujemy warsztaty tematyczne dotyczące kultury Hiszpanii i Ameryki Łacińskiej. Warsztaty kierowane są nie tylko dla uczących się języka hiszpańskiego ale również dla tych, którzy interesują się krajami hiszpańskojęzycznymi i chcą zgłębić swoją wiedzę na ten temat.

Na warsztatach dzieci wykonują twórcze projekty plastyczne, oswajają się z hiszpańskim słownictwem, poznają tradycje i zwyczaje Hiszpanii i krajów Ameryki Łacińskiej, a nawet uczą się podstawowego kroku hiszpańskiego tańca flamenco.

Warsztaty organizowane są kilka razy do roku i są bezpłatne dla kursantów szkoły FREEDOM.

¿PREGUNTAS? – Pytania? Skontaktuj się z nami a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i wyjaśnimy niejasności.

Polecamy odwiedzić również Espanol Diferente