Język angielski

Szkoła FREEDOM prowadzi zajęcia dla dzieci, młodzieży, dorosłych i „ starszej młodzieży po 60-tym roku życia” ( te zajęcia cieszą się coraz większym zainteresowaniem). W naszej ofercie znajdziecie Państwo na pewno coś dla siebie, ponieważ prowadzimy:

– zajęcia ogólne od podstaw ( dla każdej grupy wiekowej)

-gramatyczne ( dla osób, które nie mają problemu z rozmawianiem, czy zrozumieniem drugiej osoby, jednak czują się niepewnie w obszarze gramatycznym i chciałyby przy pomocy lektora utrwalić lub przypomnieć sobie zasady gramatyki)

-konwersacyjne ( zajęcia prowadzone są przez polskiego lektora lub native speakers)

-egzaminacyjne ( przygotowujemy do egzaminów na koniec Szkoły Podstawowej, Gimnazjum, Matury, oraz egzaminów FCE, CAE, CPE, LCCI…)

-kursy dla firm: specjalistyczne (bankowość, medycyna, turystyka i hotelarstwo…). Kładziemy nacisk na mówienie, pisanie, słuchanie, gramatykę i ich zakres. (Oferujemy kurs ogólny, ogólny z elementami biznesu, biznesowy, specjalistyczny)

-dwumiesięczne ( kursy wakacyjne skierowane nie tylko dla tych, którzy nie mają pomysłu na wakacje czy też urlop. Jest to również oferta dla osób, które chcą podszkolić się lub powtórzyć słownictwo przed wyjazdem na wakacje. W tym okresie często pomagamy również studentom, maturzystom, którym „ podwinęła się noga” i muszą po wakacjach po raz kolejny przystąpić do egzaminu.)

-dwutygodniowe ( tak zwane „feryjne”, zajęcia dla dzieci, podczas, których poznajemy kulturę, tradycję i smaki obszaru anglojęzycznego. W tym okresie prowadzimy również cieszące się coraz większą popularnością intensywne kursy przed maturą, tak zwane „ crash courses”. Przez dwa tygodnie realizujemy materiał z całego roku szkolnego, zajęcia odbywają się codziennie po 5 godz.)

-konsultacje językowe ( pomagamy przygotować się studentom do egzaminu, sprawdzimy twoją pracę licencjacką lub magisterską, pomożemy w napisaniu wypracowania z angielskiego, przygotujemy do rozmowy o pracę, udzielimy wskazówek przed wyjazdem do pracy za granicą)

-zajęcia indywidualne ( 1godz zajęć indywidualnych = 5 godz. zajęć grupowych., nauczyciel koncentruje się tylko na Tobie i Twoich indywidualnych potrzebach. )

-możliwość nauki z drugą osobą, jeśli czujesz się niepewnie sam na sam z lektorem lub chcesz zmniejszyć koszt zajęć.

– zajęcia w grupie 3-6 osób to komfort pracy, ale również rywalizacja, czyli większa mobilizacja do pracy, bowiem „ głupio” przyjść nieprzygotowanym na zajęcia, bo co powiedzą inni.

Szkoła Języków Obcych FREEDOM gwarantuje najwyższą jakość usług. Oferta szkoły obejmuje również bezpłatny test określający poziom zaawansowania uczestników kursu. W trakcie kursu na bieżąco sprawdzamy postępy kursantów, co dodatkowo zwiększa efektywność kursu.

Zatrudniamy wykwalifikowanych i sprawdzonych lektorów z wykształceniem kierunkowym oraz doświadczeniem w pracy podczas zajęć indywidualnych, grupowych, oraz z klientem biznesowym.

Kursanci płacą z góry za miesiąc za ilość zaplanowanych zajęć w danym miesiącu. To Twój wybór ile razy w tygodniu odbywają się zajęcia i jak długo trwają.

Nasza szkoła ma bardzo elastyczny plan zajęć – jesteśmy dla Ciebie 6 dni w tygodniu ( od poniedziałku do soboty, ponieważ w niedzielę odpoczywamy, szkolimy się i „ładujemy akumulatory” na kolejne spotkanie z Tobą ) od 6:30 – 21:45.

Nie wahaj się, przyjdź lub zadzwoń, czekamy na Ciebie. Pamiętaj, że bez względu na to czy podejmiesz to wyzwanie, czas i tak upłynie, a Ty sam decydujesz o tym co zrobisz ze swoją przyszłością i jak wykorzystasz upływający czas.